Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší strategie ...

Dobrý dme,
chtěl bych se zeptat na nějakou dobrou strategii.Nejlépe ze starověku.
Líbilo se mi např. Stronghold Crusader ,nebo Bitva o středozem 1 i 2.
Díky

Souhlasím, z těch "Novodobých" Setllers byla čtyřka nejlepší. Jen mne trochu u těchto strategií mrzí všudypřítomná válečná stránka - ať už je to Pharaoh, Caesar či Setllers, ve vyšších levelech nejde o složitější infrastrukturu a fungování celé společnosti, ale zásadně jen o boj. :-/