Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší strategie ...

Dobrý dme,
chtěl bych se zeptat na nějakou dobrou strategii.Nejlépe ze starověku.
Líbilo se mi např. Stronghold Crusader ,nebo Bitva o středozem 1 i 2.
Díky

Souhlasím, z těch "Novodobých" Setllers byla čtyřka nejlepší. Jen mne trochu u těchto strategií mrzí všudypřítomná válečná stránka - ať už je to Pharaoh, Caesar či Setllers, ve vyšších levelech nejde o složitější infrastrukturu a fungování celé společnosti, ale zásadně jen o boj. :-/

No jde mi o co možná nejlepší grafiku,umělou inteligenci a co nejvíc druhů vojáků,zbraní a map.
Protože sem koukal a všechno co sem našel rozjede PC s integrovanou grafikou a starým Celeronem ,tak bych chtěl něco propracovaného.

Command & Conquer Generals se mi také líbí ,sice to neni starověk ,ale vypadá to výborně.Když tak ještě něco navrhněte ,dobrých strategií neni nikdy dost :-) .

Zatím z toho co jste navrhli ,jse mi líbí:
* Command & Conquer Generals
* Medieval II: Total War