Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STEAM

Zdravim, mam takovy problem. Drive jsem se snazil stahnout Team Fortress 2 a obejit STEAM. Po case jsem zjistil ze bude lepsi koupit si The Orange Box ale porad mi to nejde spustit "STEAM validation rejected" i kdyz mam orig. Muze te mi prosim poradit?

STEAM - File - Settings - (záložka) Account (změna mailové adresy)
STEAM - File - Settings - (záložka) Friends (změna nicku, který uvidí ostatní)

"Vnitřní" jméno účtu (které vidíš nahoře na liště Steamu (STEAM - jmeno) ale nezměníš, leda novou registrací (musel bys znovu kupovat hry, nedají se mezi účty převádět).