Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno GTA IV fatal error - nejde nainstalovat

dobrý den mam problem kdyz nainstaluju gta iv tak to napise: gta iv fatal eror skousel jsem to nekolikrat pokazdi se me to stalo i na jinym kompu i na xp i na vistach prosim poradte ja jsem uz v koncich

Příště dotaz s takovým titulkem rovnou smažu.
Změna předmětu, původně: pomooooooooooooooooooc gta iv (host) (L-Core)

no gfwl mam dobre a co e to druhy?
jo a vzdycky kdyz se prihlasim na games for windows live tak me to odpoji a napise ze ucet neni pripraven pritom jsem registrovanej (u kamose to jednou slo ale neslo se prihlasit ale tet uz mu to nejde taky samo od sebe :.( )

R*SC = Rockstar* Social Club. Registrace na R*SC musí být svázána s účtem v GfWL.

Tak v tomhle je asi zakopaný pes. NESMÍŠ být registrovaný jako "CZ", ale třeba jako "ENG" či "US". GfWL není v ČR podporován.

Registrovaný možná jsi, ale GfWL ti neumožní hraní her, pokud tam máš uvedeno, že jsi z ČR.

-----
A laskavě uber těch "o" ve svém podpisu..

tak jsem se registroval jako američan a je to furt stejný přeinstalování systému nepomohlo jsem registrovanej na rsc i na gfwl a nejde to vždy při spustení to napíše hned od začátku ani se nic nenačte: GTA IV Fatal error : RMN40
zajímavý je že na ségry notebooku to jelo ale po třetím spuštění to tam má taky a u kámoše to samý ja už nevím.....

tak jsem to udelal a hra se zacina nacitat pak se vypne a napise ze v aplikaci gta iv doslo k chybe a je treba ji zavrit ale rozchodil jsem to na segrinym notebooku znovu tak to bude asi procesorem budu mit na vanoce novej pak napisu zdar