Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto team fortress 2

Zdravim, mam hru TF2 a jeste jsem ji nikdy nehral, hru jsem nainstaloval, napatchoval a kdyz ji pustim napise to bud steam validation rejected nebo nejakej error. nevite prosim co stim?

problém je jasný a vyřešen, s ohledem na závadnost tématu lock. (touchwood)

taky se přidám - že děcka kradou stupidní hry za litr typu NFS, které se dohrají a odhodí (ale hrají to, "protože to hrajou všichni, voe"), to celkem i chápu (i když neschvaluju). Ale krást hru za tři kila, u které se dá blbnout takřka neomezeně (a ještě si užívat postupných dovývojů a upgradů od Valve), to vážně nepochopím.

Právě teď je CSS za 4€ (cca 120Kč), Orange box (obsahuje komplet HL2 sérii, Portal a TF2) lze koupit za 350Kč: http://eshop.megahry.eu/Valve/Half-Life-2-The-Oran ge-Box-CZ_g1253.html