Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Half Life Orange Box-Problém se spuštěním

Zdravim, mám takový problém. Koupil jsem si originál kompilaci Orange Box. Vše spočívá v tom že mi běží jedině hry Half Life 2 a HF2: EP1. Team Fortress 2, Portal a Episode 2 se mi sekknou při načítání menu. Nepomůže nic jiného než restart OS:.( Už si opravdu nevím rady. Steam mám v AJ, nové ovladače graf. karty. Tenhle problém mi dělalo i demo Portalu, jiné hry mi běží úplně normálně.

Děkuji za pomoc.

Tak už to mám:) Problém nebyl v jazyku..to mám v AJ, ani v tom Community. A sestva je v poho, jedu na max ;-) Ale na jejich fórech jsem se dočetl o tom, že antiviry mohou dělat potíže. Vypnul jsem Avast!, Spyware Terminator a pro jistotu StarDock a jede to bez problémů :)
A děkuji za rady, budu si je pamatovat pro příště;-)