Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dragon Age: Origins

Zdravím,
už jsem si dlouho nezahrál žádnou hru (kromě šachů :-)) a věčně čekat na Diablo III, mě už taky nebaví. Padla mi do oka hra zmíněná v titulku... Hráli jste to už někdo? Vyplatí se za to vyhodit těch 1,1K? :-) První recenze chválou rozhodně nešetří, mluví se o nástupci skvělého Baldur's Gate, tak si chci tady ověřit, co je natom pravdy...:-)

Díky!

proste BOMBA - neprehanam, je to nastupca Baldurs Gate, tych 1100 sa za to oplati, najma ked dostanes dost vela stahovatleneho obsahu - pridaj si to k tym asi 100 hodinam herneho casu a mas to :) momentalne mam odohratych asi 15 hodin cistych a mam splnenych 15 % z hry.