Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far cry

Dobrý den, prosím vás ví někdo jak nainstalovat hru Far cry
na Windows Vista 32bit. Mě to během instalace píše chybu
a instalace se ukončí. Děkuji za rady.
Upravena velikost písmen. (Kurt)

Zkus instalovat v režimu kompatibility. Mně FarCry na Vistách 32bit nainstalovat šel (i když si nepamatuji, jestli jsem s tím musel dělat nějaké vylomeniny), nepovedlo se mi ale rozběhat řádně grafiku (zase jsem ale nezkoušel patche, co tu postuje L-Core) a tak jsem hru zase smáznul.
Další možnosti třeba tady: cs
já bych podle toho zkusil prostě instalovat na jiný disk, než na systémový (tj. ne standardní cestou na C:/ProgramFiles/Ubisoft/blablabla, ale třeba D:/blablabla).

No, tak nějak. Ve vstupním bunkru, bo co to je, ok, venku pak modro a mezi tím stromy a barabizny. Kdysi dávno na FX5600 zase jen bílá mlha a viděl jsem jen blízké předměty. Tehdy pomohla starší verze ovladačů GK. Potom 7600GT a později X1950Pro neměly problém (vše na desktopech). Teď na notebooku (no jo, NB není na hraní) s grafikou 9600M to přiblblý modro. Neřešil jsem to, možná by pomohly ty patche, možná je ta karta prostě ořezaná a neumí to...

Ahoj.Me to zase pise u instalace ID pocitace..coz je rekneme xxx a chce to po mne heslo..JAKÉ? Na uctu na PC zadne heslo nemam..a proto nechapu co tam mam zadat,mam stahnutou neorigialni verzi. Diky za odpoved RAstt