Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi nainstalovat CoD4

Ahojky all...jednou jsem si takhle chtel nainstalovat hru Call of Duty 4:Modern Warfare i když jsem klikl na setup.exe tak se to zacalo nacitat ale po chvili mi to napsalo nasledujici zpravu: "Error 1719. Windows Installer service not be accessed. Contact your support personnel to verify that it is properly registered and enabled." a pak jsem klikl na CoD4MW.msi začalo to psát anglicky příprava k instalaci a potom mi to napsalo "Instalační služba Windows Installer není dostupná. To může nastat, pokud je systém Windows spuštěn v nouzovém režimu nebo pokud není služba Windows Installer správně naistalována. Obraťte se na pracovníky odporné pomoci." Tak jsem na na Vás obrátil . Poradna.net vyresila vsechny moje dosup posavadni problemy a tak verim ze i tento. Diky

cau lidi tak moje trapeni s cod2 je to ze se mi casto sekne,proste uplne se sekne obraz a nic se nedeje,pak se objevy takova tabulka neco s cpu suporrt neboco a pak to zas jede,a kdyz se to za dobu hrani sekne 3x tak uz vubec nejde grafka (asi) proste hra ma zvuk ale ne obraz a kdyz dam internet tak se mi vlnej stranky jako kdybych vubec nemelgrafickou kartu...pomuze jenom restart:(( pls nevite nekdo co s tim mam delat?? grafka neni tak stara a hlavne neni ani tolik slaba tuhle hru to ma davat na plny rozliseni...kdyz davam na plny rozliseni cod4....proste si newim rady..:( jo jeste dela to jen u cod....:( jina hra to nedela:( prosim o rau icq: 550-162-414