Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Saw - co na něj říkáte?

Venge.zítra má ve světě vyjít hra Saw.Hrál jsem Silent hill 1,2,4,5 ale saw je lepší než kterejkoliv z nich.myslel jsem že to bude adventura.nebo něco mezi adventurou a silent hill.Taky jsem myslel že v angličtině se to nebude dat hrát (jako že nepochopim co mam delat)ale ani jedno z toho.Kdybych neuměl stahovat tak si to aji koupim a vy co neumite nebo nechcete stahovat tak si to kupte, protože to stoji za to.Napište ještě dneska co od ni čekáte a zítra až ju někteří budou mít koupenou jak se vám líbí.mě teda moc(i když sem se několikrát musel podívat na youtube na návod.

Napište ještě dneska co od ni čekáte

Čekám, že zítra vyjde.
A nečekám od ní nic.
Cos od nás čekal? Že tě poplácáme po zádech, jak seš dobrej, žes to stáhnul před oficiálním uvedením na náš trh? Tak možná poplácat po tváři, hodně rychle a hodně silně.

Já ti napíšu něco jiného, ale možná tě to taky zaujme - máme tady Pravidla a v nich je zmínka o tom, že tu nechceme příspěvky týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit.
Co z toho vyplývá pro tebe? Že ještě jedna zmínka o tvém stahování či warezu a rozloučíme se.
Neber to jako vyhrožování, ale jako popis situace.

zda se, ze nechapes naproste zaklady.
Stahovat (ilegalne) jakykoliv software je trestne...(tedy i proti pravidlum poradny)
Informovat (legalne) o serveru piratebay neni trestne...(nic proti pravidlum poradny)

Pokud by jsi nepochopil ani tohle, precti si jen vycuc vyznaceny tucne, snad pochopis potom..

Popr muzem zkusit Ti to vysvetlit jeste nejak jednoduseji, ale to uz mne fakt nenapada jak...