Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem track mania vymazaný profil s postupem

venge.na trackmanii nations forever jme měli 2 profily .na Disku jsem měl málo místa a bez mojeho vědomí se nějáke veci samy vymazaly a s tím i jeden z profilů zároven s postupem.na profilu nebylo heslo takže když chcu znova přidat tak to nejde a nepamatuju si jaký email sem tam dával.nemohl by někdo poradit jak to vratit spatky nebo esi by nekdo na icq 416389401 neposlal postup.díkes.

bez mojeho vědomí se nějáke veci samy vymazaly

Máš tam asi trpajzlíky!
--
Jinak s Trackamii nevím, podle mě je to v čudu. Možná zkusit kontaktovat support... ale nevěřím v úspěch. Zkus pohledat v trackmánských fórech nebo na Steamu (fórum k Trackmanii).