Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem counter strik source lágy při stisku VOICE

Zdravím mám problém s vysokým pingem jen když sitsknu tlačítko K tedy VOICE a mluvím přitom mi začne naskakovat ping až na 350 když ale přestanu mluvit pomalu sleze dolů na původní hodnotu.Internet mám od O2 dl: 210kbit/s
upl:15kbit/s
Na serveru jsou raty rate 25000, cl_cmdrate 100, cl_updaterate 100 a ty nastavené mám a nevím čím to je...Všechny aplikace vedlejší : skype icq apod mám vyplé :)

jestli máš uplink jen 15kbit/s, tak se nediv. běžný VoIP/GSM kodek má okolo 9-15kbit/s (nevím co je přesně použito u CS, ale méně se běžně nepoužívá, spíše více). Takže to je odpověď, proč to laguje - spuštěním voip si vysaturuješ celý uplink.

bez VoIP v csku to nejde no a zmenit pripojeni jako poskytovalete ? bohuzel nic lepsiho mit nemuzu bydlim v takove DOLINĚ kde je jen adsl on O2 a jelikoz je ustredna ode me 3.5 km vzdalena nemuzu mit tech 8 mb co slibuji takze cim dal tim min tak mam 1.6 mega a ten upload je katastrofa takze nevim co delat no. ale i tak ste mi dost pomohl dekuji :)

3,5km je na hranici mezi pásmem 4 a 5 (viz dokument o správě spektra http://www.cz.o2.com/public_part/1e/de/230441_2778 53_RUO_4a_Priloha_16___Sprava_spektra_2006__3_.pdf - strana 8 a 14) a měl bys dosahovat rychlostí okolo 700-500kbit/s, tedy tvých cca 250kbit/s je silně pod průměrem.

Už jsi zkusil požádat o "výměnu drátu" - tedy záměnu páru v kabelovém vodiči za nějaký lepší, méně zarušený?

Donwlink je ve tvém případě +/- OK (sice žádná sláva, ale dá se to), ale ten uplink je katastrofa, 15 kilobitů, to je cca 2kB/s, a to snad nestačí ani browsení webu.

no byli tu technici merili to a ze je to nestabilni a vymenili draty cca dlouhe 100 metru od jednoho rozvadece k druhemu ale porad stejne a dokonce mi prestal fungovat internet na adsl routeru WELL co stal 1600 kč a dali me nejaky D-LINK jejich ktery je pekny shit tak to u nich je no.

Well i ten D-link mají praticky totožná střeva, oba jedou na TI MIPS CPU. D-linky ale trpívají problémy (přehřívání apod.)

Otázka ale je, zda ten tvůj Well nebyl nějaký prastarý model bez ADSL2+ normy (to by ale měl řešit firmware).

Jinak mě DSL linka běží až na 23Mbit :-) (mluvím teď o maximálně možné šířce pásma, nikoli o placené rychlosti)