Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pro majitelé ATI: jak šlapou hry s PhysX?

Řeším http://pc.poradna.net/q/view/438659-kombinace-ati- physx-karty kombinaci ATI a nVidia karty na jedné desce (nVidia pro PhysX).

V případě, že se to nepovede, chci se zeptat, jak majitelům ATI karet funguje např. Mirror's Edge, Crazy Machnes 2, Cryostatis (a jiných her s PhysX podporou). Teda jak vypadají, zda je absence PhysX hodně znát.

Absence normální podpory PhysX na ATI kartách mě prostě (z hlediska moderních her) znervózňuje :-/

Docela zajímavé čtení nejen o PhysX na ddworld.

Jinak četl jsem o Batmanovi jen tak zlehka, protože se o tuhle hru opravdu nezajímám, ale když vezmu v potaz, že MS dostal za IE pokutu a NVidia dost brutálně omezuje někoho, kdo nemá její kartu...je to docela na pováženou. Ale je to jen zamyšlení, neměl jsem moc času studovat o co přesně šlo.

"určitě" nějakou... jenže co a jak nikdo neví.

Momentálně je na poli akcelerace fyziky slušně řečeno zmatek. Několik možností (PhysX, Havoc, Bullet a další), do toho věci jako CUDA, DX11, OpenCL... čert aby se v tom vyznal. Hodilo by se být úspěšným jasnovidcem.