Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoW pokec

divim sa, ze to tu este nikto nezalozil, tak skusim ja

piste sem info o svojich charakteroch
-meno
-class
-lvl
-server
-gilda
-gildovy progress

zaujimavosti, postrehy, popripade otazky

viem, ze existuju fora, ale tie uz sa tomu venuju moc vazne :)

zacnem:

-Druidzienka
-resto druid
-lvl 80
-Wildhammer
-The Knights of Alliance
- Ulduar 10 12/14
ToC 10 cleared
Ulduar 25 8/14
ToC 25 4/5
heroic mody sme este nezacali nikde

Hmm, já to tušil...docela směšná částka, teda alespoň pro mě, pracujícího člověka - ikdyž dneska mají některá děcka kapesné, že by člověk brečel. A navíc tu tuším někde padlo, že věkový průměr na wow je 35...tak to už pak opravdu nerozumím, že to může někomu dělat problém. Nj, konec filozofování:-)

Mas pravdu, ze obyvateli free serveru jsou vetsinou pubescenti. Radeji usestrit 300 mesicne na cigara, ze.. A nebo pak lidi, kteri to maji jako sport "kdyz to jde zadarmo, tak proc za to platit". Proto take muj wow server, ktery mi bezi doma, uz spravuje nekdo jiny, protoze kamaradi, kteri u me zacali wow hrat postupne odesli na ofiko a ja sel za nima a, priznam se, dnes se jim uz nedivim.

Hned je mi jasné, proč se na mě každý na ulici dívá jako na zloděje. Já, když jsem teda ještě hrál, tak jsem byl taky na free serveru. Proč? Protože ty 300 měsíčně nemám, a kdybych měl, neutratím za nějakou hru. To s cigaretama bylo blbé. Ve třídě kdo hraje WoW, tak nekouří. Že nás házíte do jednoho pytle, jsem si už ale zvykl...

300 měsíčně nemám, a kdybych měl, neutratím za nějakou hru

A to je alfa a omega pudla:-) Samozřejmě, nemusí každý mít, ale těch je malé procento. Mnohem víc je těch co

kdybych měl, neutratím za nějakou hru

. Pro mě je to stejný jako: kdybych těch 1.200,- měl, tak si origošku stejně nekoupím, když si ji můžu stáhnout...radši koupím nějaký hadry nebo cokoliv jinýho. To si neber osobně, ale je to tak. Platit za hry se bohužel ještě nedostalo do povědomí většiny lidí do kolonky "normální". Přitom je to běžná věc, stejně jako platit třeba za bowling nebo tenisový kurty, což jsou taky hry...

to je tym, ze vacsina su khuul a hraju na free serveroch, len sa nepriznaju

Spíš to je tím, že aby mělo hraní wow nějaký cíl, tak požírá mnohem víc času a už to není styl "zahraju si pět minut pro relax" ale "jestli večer v pět nebudu u monitoru, tak se do mě na příštím srazu guildy budou navážet".

Zkrátka tu není tolik wowistů, kolik by si jedinci této hře propadlí mysleli.:-)

"jestli večer v pět nebudu u monitoru, tak se do mě na příštím srazu guildy budou navážet".

Takove hrani taky nemam rad, sice to neni na pet minut pro relax, to pre pravda, ale je to takovy, jaky to clovek chce mit. Kdyz tam chce travit kazdy vecer, prosim, kdyz tam nakoukne, splni dva tri ukoly a zmizi, prosim, kdyz se dostavi jen na predem naplanovane pravidelne vecery, taky proc ne. Ne kazdy wowista tomu propada na hrani 24/7..

Ze jsou guildy, kde to tak funguje a jsou jen pro parany, je fakt, ale ne vsechny.