Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MNORPG

Čus lidi,neznáte nějaké dobré free mnorpg co rozjedu na strasim pc ..2Ghz procak .252grafická Ati karta .1.5Gb Ram .Dík

Jo je to celkem slušná hra, vypadá super, herní interface kompletně obšlahnutej z wowka, takže se člověk nemusí nějak zvlášť zaučovat, dost lidí a je zadara. Ale ta hra má jedinou a to dost velkou vadu... je tam NUDA jako prase... Questy sou o ničem a zabíjení zvířátek taky a nic jinýho nenabízí.