Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MNORPG

Čus lidi,neznáte nějaké dobré free mnorpg co rozjedu na strasim pc ..2Ghz procak .252grafická Ati karta .1.5Gb Ram .Dík

Ver mi, ze "free" (jsou proti vsem moznym EULA, ktere s touto hrou i serverm jsou spjaty) mohou koexistovat s oficialnimi servery do doby, nez jim budou prilis podobne. V okamziku, kdy podobnost dosahne urcite hranice, blizzard zakroci. A ver mi, ze na to maji :-). Zaslechl jsem cosi o serverech, kde ta podobnost je opravdu velika, ale ty rozhodne nejsou free a jsou prisne pro uzavrenou komunitu. Bez pozvanky si neskrtnes.

To byl Toxic-WoW
byl to blizz, kolem 3000 lidi online, furt bylo minimalne pres 1k lidi, bez bugu, bez lagu, eventy, drzeli se s ofikem a Blizzard je zrusil jako WoW-Scape, zatim co WoW-Scape neustoupil tak Toxic jo a udelal to na pozvanky a hraje tam dost dobra komunita kolem 1500 lidi online vetsinou 800 online.

Jo je to celkem slušná hra, vypadá super, herní interface kompletně obšlahnutej z wowka, takže se člověk nemusí nějak zvlášť zaučovat, dost lidí a je zadara. Ale ta hra má jedinou a to dost velkou vadu... je tam NUDA jako prase... Questy sou o ničem a zabíjení zvířátek taky a nic jinýho nenabízí.

No, ja bych to uplne tak nevidel, samozrejme ze tam byli klasicke q jako zabi X priser a prines X veci, ale obcas se tam objevovali nejake ty pribehy, treba si jeste matne pamatuju na Ashenvale kde byl q o kradezi penez, a dost se to vysetrovalo a bylo na toto tema za sebou asi 6 q to jako napr. od AoK se dost lisi, tam podstate farmite jenom ty nestvury.