Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o radu při instalaci hry

Stáhl jsem hru, která má něco přes 5 giga, je v rarových souborech. Už jsem je extrahoval. Ted mám jeden soubor, ale otevírá se mi v neru a chce vypálit. Já tu hru vypalovat nechci, nejde to jen nějak uložit a nainstalovat z toho souboru rovnou?

když už jsme u těch instalací,instaluji si hru Etherlords II a vždy po dosažení 100% mi to napíše,jestli skutečně chci přerušit hru a nepustí mě to dál,co mám dělat?(originalka,už jsem ji tam měl nainstalovanou)předem děkuji za odpověd