Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shaun White Snowboarding

Zdar potřeboval bych poradit koupil jsem si hru shaunwhite snowboarding a mé pc splňuje herní požadavky ale když hru spustím načítá se mi třeba půl hod a všechno strašně dlouho trvá pls poraďte co s tím mám dělat aby mi hra normálně naběhla děkuji.

Tak díky ... hned půjde z disku. A to sem se na pěknou snb hru těšil jak malej kluk. A on je to takovej hnusnej propadák s grafikou jak z doby kamený a nedá se to pořádně hrát na klávenici ... ]:(
* (Xbox 360® Controller for Windows recommended) - fakt super hra pro PC
Poradíte nějakou dobrou snb hru?