Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Shaun White Snowboarding

Zdar potřeboval bych poradit koupil jsem si hru shaunwhite snowboarding a mé pc splňuje herní požadavky ale když hru spustím načítá se mi třeba půl hod a všechno strašně dlouho trvá pls poraďte co s tím mám dělat aby mi hra normálně naběhla děkuji.

Našel jsem tohle:

Shaun White Snowboarding System Requirements

* Supported OS: Windows® XP/Windows Vista® (only)
* Processor: 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800 (Intel Core® 2 Duo 2.2 GHz
* or AMD Athlon 64 X2 4400+ or better recommended)
* RAM: 1 GB Windows XP/2 GB Windows Vista
* Video Card: 256 MB (512 MB recommended) DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX
* 9.0c–compliant card with Shader Model 3.0 or higher (see supported list*)
* Sound Card: DirectX 9.0c– or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)
* DirectX Version: DirectX 9.0c or 10.0 (included on disc)
* Hard Drive Space: 8 GB
* Peripherals Supported: Windows-compliant keyboard, mouse, optional dual analog gamepad
* (Xbox 360® Controller for Windows recommended)

*Supported Video Cards at Time of Release
ATI® RADEON® X1600*/1650*–1950/HD 2000/3000/4000 series
NVIDIA® GeForce® 6800*/7/8/9/GTX200 series
*PCI Express only supported

Tvoje sestava nic moc, hlavně RAM a grafická karta... nečekej žádné zázraky. Zkus snižovat detaily až na minimum (ano, bude to vypadat škaredě).

Tak jsem si koupil tuhle hru ... bohužel.
O hrzné grafice a hratelnosti ale mluvit nebudu. Hra mi nutí jen rozlišení 800x600 a 1024x765 nic víc. Ani nijak detaily nejdou nastavovat takže to vypadá fakt hrozně. Navíc se mi hra při sjezdu seká. Přitom požadavky splňuji... Má to tak být???
Snad jedinej nedostatek u mě je 7950GT 512 MB sm 3.0 ... Ale ta zvládla daleko náročnější hry a na větší rozlišení než 1024 ... Běžně vše hraji na 1440x900. Assasina jsem hrál na full ...

Tak díky ... hned půjde z disku. A to sem se na pěknou snb hru těšil jak malej kluk. A on je to takovej hnusnej propadák s grafikou jak z doby kamený a nedá se to pořádně hrát na klávenici ... ]:(
* (Xbox 360® Controller for Windows recommended) - fakt super hra pro PC
Poradíte nějakou dobrou snb hru?