Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace hry

při instalování hry se všechno podaří nainstalovat,ale pak jak se hra nahraje tak to vypadá ,že se rozjede a pak se najednou ztratí a objeví se jen v liště v čem je problém??

ahoj není to konkrétní hra dělají mi to hry kupované ,nějakou dobu mi hrály v pohodě a ted bohužel se jen nainstalují a při spuštění skočí do lišty a je konec asi jsem blbá a neumím to vysvětlit

Superanitispyware není na viry, už jsi to zkoušela? Je taky možné, že administrování Windowsů se dostalo do fáze, kdy bude nutno celý systém reinstalovat.

Pravděpodobně bude nejlepší někoho zavolat, ať se na to přímo mrkne; (mám obavu, že) takhle na dálku se asi nějakého výsledku nedobereme.