Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší hudba ze hry?

Tipy na nejlepší hru tu máme... co tip na nejlepší písničku?

U mě je to pravděpodobně "Still Alive" od Jonathana Coultona a GlaDOS. The cake is lie :-)
watch
Jistě poznáte Portal...

-----
To byla písnička, ale hudební doprovod jako celek mi asi nejvíce sedí ten z Oblivionu.

watch :-) Ericu Schwartzovi není nic svaté :-)

A osobně tohle (čistě z melancholické nostalgie):

watch (od 21:40) - tohle je moje srdcovka z Amigy, i když se dají asi najít lepší, tak po dohrání téhle hry mi přišla fakt na konec jako dělaná..
watch (od cca 1:14) - tribut 8-bitovému C64 a SID

jinak na PC:
watch
http://www.youtube.com/watch?v=PsxK5D00FKk&feature =related
http://www.youtube.com/watch?v=rX-3b1DK-4s&feature =related
http://www.youtube.com/watch?v=FO2cRI6-UPM&feature =related

... člověk by ani neřekl, že to je stále ta stejná muzika :-)

edit: když už tak jsem u toho Schwartze, tož mi to nedá nezavzpomínat na Aerotoons:

http://www.youtube.com/watch?v=VhMig6onUqo&feature =PlayList&p=0716711C4EC5BF89&index=4
zbytek zde: http://www.youtube.com/view_play_list?p=0716711C4E C5BF89&search_query=eric+schwartz

NFS 3: Hot pursuit byl poslední dobrý díl od NFS. Reálné poškození, dalo se hrát za policii. Mohl jsi pokládat pásy s hřebíky. Krásné tratě. Prostě super hra.
Jinak když jsme u té hudby, tak doporučuji hudbu z NHL 2000 a pak myslím FIFA 98? (to ale přesně netuším) a nebo Rally championship 2000. Tenkrát skvělé hry + skvělá muzika

Kdepak, v NFS3:HP reálné poškození nebylo. To bylo až v nějakém dalším díle. Ale z NFS byl ještě dobrý NFS:HP2, to byl IMHO poslední dobrý díl. Krásný tratě ve středomoří.
Pak už se začalo jezdit ve městě a uz tam byly poměrně tuctový auta (Golf, Mitsubichi...) a to už mě nechytlo.

Pro mě jedině a jednoznačně hudba z Metal Gear Solid 1. Je to nejlepší hra pro PS1 s nejlepším příběhem, na svou dobu (rok 97-98) výbornou grafikou a strhujícím dějem.

Hudba: watch

Oficiální soundtrack: watch

A pro zajímavost trailer na hru z roku 97: watch

Ti, co hráli musí uznat, že lepší a propracovanější hra na PS1 nebyla.

No, já ve svých "teen" letech četl PP nesčetněkrát a to i dvakrát v originále, teď už řadím výše jiná díla, proto mi ve filmu vadily některé čistě "proamericképublikum" věci a nelogičnosti, ale shodneme se na tom, že z filmových adaptací je to jedna z nejlepších...když vzpomenu na paskvil typu Runningman či polský nízkorozpočtový film Zaklínač, chce se mi brečet...