Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 1 a 2 modifikace a online playing?.)

Zdravim, jsem zastancem a fanatickym hracem Falloutske klasiky, tedy dilu 1 a 2. Tactics byl uz uplne o necem jinem a o Falloutu 3 uz tu bylo nakydano dost, tak neni potreba slapat po mrtvole...
muj dotaz je nasledujici: Znate nekdo nejake mody, tedy nove pribehy, questy atd pro Fallouta 1 ci 2? idealne lokalizovane do CJ? na silene brahmine jsem zahledl nejaky projekt, ktery vypadal podobne jako fallout 1 ale v podobe online hry. Nema tu s tim nekdo zkusenosti?Diky
http://www.madbrahmin.cz/index.php?id=home&news=81 8

Lidi jsou různí.
Já nemám rád boje na tahy, proto mě F1/2 vůbec neoslovilo :-|
Na druhé straně jako velký fanda Oblivionu se mi líbí i F3.

Prasak: zmínil jsi perlu, Planescape Torment (mám Score verzi). Zkoušel jsi rozchodit rozlišení 1280*1024 (existují jakési postupy, musel bych pohledat...)? Kdysi jsem PT hodně hrál, ale dnes to na velkých monitorech vypadá blbě :-/

popravde, uz sosam ty baldurovy gate, tak uvidime...Osobne mam problem dohrat jakoukoliv hru, nevim cim to je. Proste jak si vytvorim trochu lepsi postavu, nebo se seznamim se svetem, tak mne to hrani pusti a zacnu hledat neco jinyho..Tak to mam s oblivionem, Gothicem,Arx fatalisem, Tacticsem, F3,....Jen fallouty 1 a 2 jsem dohral do konce.)

tak mam rozpareny arcanum, docela se mi to libi, trosku to na mne falloutovsky dychlo, ale zatim nemuzu moc soudit:)Fallout byl ale asi lepsi, no, mozna uz to mam zidealizovane:)
Kazdopadne mam docela problem..Jsem v hned v tom prvnim meste a v podstate vsechny questy co tam sly mam hotove, jen ted zlikvidovat ty mamrdy u mostu..Vzdycky mne sejmou, at na ne jdu na ferovku, i kdyz pouziju omracovaci granaty, cokoliv..Ma nekdo nejaky tip?Asi se budu muset pokouset ten klic ukrat a vyridit si to s nima pozdeji, jinac nevim..
Edit: tak to vypada, ze to budu muset zacit hrat odznovu...nedal jsem si zadne body do kapsarstvi, neb jsem chtel hrat poctivej charakter a ted nemuzu ukrast tomu smejdovi klic od brany...A zabit je taky nedokazu, neb jsem na to macka..Bajecny

Není jiná možnost, než je zlikvidovat. Já jsem se na nich taky zaseknul. Musíš použít ty granáty, jinak to nejde.
Už si to moc nepamatuju, ale pokud máš slušný charisma, tak v tom městě můžeš přibrat ještě někoho do party, mám pocit, že je to nějakej hromotluk v hospodě, jmenuje se nějak jako "Prázdná flaša". Počet osob do party je dán charismatem, a to tak, že charisma vydělíš dvěma a zaokrouhlíš dolů. Tedy při 9 bodech můžeš mít 4 společníky.

stydim se, ale vyresil jsem to tak, ze jsem si prez editor postav naskilloval kradeni a slohl jejich veliteli klic od brany...vyridim si to s nimi pozdeji...Prazdna flasa se fakt naverbovat udajne da, ale nejak ke mne nechce, nevim proc.A charismatem to neni, mam jen virgila,a char tusim k osmi ci deviti...No nic, jedu dal..Ale dost mi vadi, ze se vubec netrefuju ani mecem, ani strelnyma zbranema..nevim jestli nepresedlam na baldura...

Ještě přidám poznámku k těm kouzlům - to, že pauza se dává mezerníkem asi už víš. Takže když chceš kouzlit, tak vybereš postavu, dole na liště jsou ikony pozžívaných zbraní a rychlých předmětů a pokud postava může kouzlit a má zapamatovány kouzla, je tam i jedna ikona, na které je něco jako srpek měsíce a hvězdičky. Klikni a ukáží se ti kouzla, která máš zapamatovány.

Tak, Prasák hezky vysvětlil - a neplést si DrD a AD&D - BG jede podle druhého. S tím THACEM - jde totiž o číslo, které musíš při hodu dvacetistěnnou kostkou přehodit abys zasáhl. Tedy THACO 17 je určitě horší než THACO 8, kde už je ta šance na zásah dost slušná. A to je AC 0, ve chvíli, kdy je AC třeba -5 a ty máš THACO 19, jsi bez šance, netrefíš se, leda hodit natural 20, tj. kritický zásah.
Toliko k BG.

Ad Arcanum - nešidit:-) Ti hromotluci jsou tvrdí, ale jdou sundat a nebo je taky možnost jim zaplatit, pokud se nemýlím. a vrátit se a sejmout je na vyšším lvl...tož tak. Jinak nesrovnávat s Falloutem, je to nesrovnatelné - podobné, ale přitom jiné...

hromotluky jsem se snazil sundat cely den, nicmene bez sance...Proste jsem na to nemel. Ukrast byla jedina moznost, ale blbe navoleny body do zkusenosti a ani jeden do kapsarstvi a byl jsem v pasti. Rozehravat se mi to znovu nechtelo, sehnat litr na pruchod nebylo temer kde.Takze tak.Editorem jsem po pruchodu vratil puvodni stats...

se zalozenim separatnich dredu souhlasim a primlouvam se za jeden i pro Arcanum:)Dost mne to chytlo, ale novej problem...
Nejako jsem se dostal do casti, kdy musim zrobit bryle, ktere mi umozni videt vchod do klanu Kola, ci jak se jmenuji..Bryle jsem nasel, ale vsechny Khorinske krystaly jsem nekde prodal,neb mi cennosti trhaly kapsy a samozrejme si nepamatuji kde jsem to prodal, popr uz to obchodnik na sklade nema...nema tedy nekdo tip, kde sehnat dva khorinske krystaly?jinak jsem opet v prd.....Thx...
EDIT: prosel jsem zakysnik na abecedaher.cz a koukam, ze staci projit strasidelny zamek v Ausbuhry a prej tam nekde jsou..uvidime...