Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia problem

POradte prosím mám velký problém s hrou Mafia.Když se hru pokusím spustit spadne mi na lištu, když ji znovu otevřu tak zase, pak na ni kliknu znovu hra už se načte, ale je problém po spuštění hry se nezobrazí intro a v první misi mám strašně malé fps a hra mi často padá na lištu bez jakékoliv hlášky.HW požadavky splnuji asi .Zkoušel jsem ovladače na grafickou kartu, ale nic nepomohlo.Nemůže to být tím, že mám sp3??

Moje pc:ATI 1600x pro 512mb
2,6 GHz
1,5 gb ram

Original jsem zkusal od kamose protoze sem myslel, ze je to nejdriv palenou hrou a porad stejny problem.A co jeto prosím Harvarova akcelerace??BTW:Ještě jsem zapoměl napsat, že mi do hry nejde nainstalovat, žádná modifikace, respektive jde, ale nefeunguje a dál mi hra nejde vypnout hází to chybovou hlášku "odeslat,neodeslat"

Aha.:/.Nemám ,mám xp 32bit.hraju v rozlišení 1280x1024.Verzi co mám 3 cd pálenou od roku 2002 mi na mém pc kdykoliv fungovala, ale ted to prostě nějak nejde, někde jsem četl , že mafia je špatně optimalizovaná na ATI Radeon karty,zkoušel jsem stahovat několik verzí mafie a pořád stejný problém jsem zoufalej už opravdu netušim co s tim mám dělat

ako mas tu spustacu aplikaciu klikni na nu pravou mysou a daj kompatibilitu z nejakym starsim systemom,na ktory bol tvoreny.alebo tu hru odinstaluj,daj vsetko prec a znova ju nainstaluj,a zniz tu akceleraciu.pripadne skus nejake ine ovladace na grafiku.co si mal v baleni napriklad/grafiky./ak mas aj ine verzie tak skusaj to s kazdou.musi to ist.