Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA a NFS

Dobry den, chcem sa opytat ako mam urobit aby som pri spusteni a hrani NFS Underground 1 a GTA Vice City nepotreboval spustacie CD.
Dakujem

Musel by sis sehnat crack - ovšem v souladu s pravidly Poradny tady tyhle rady nehledej..

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat/upravit příspěvky:

* týkající se nelegálního software nebo jiných nezákonných aktivit

Obcházení protikopírovací ochrany (což je v tomto případě CD v mechanice) je v rozporu z Autorským zákonem.

Mozte mi este poradit, preco NFS Underground mi seka aj na min. detailoch a GTA Vice City ide uplne v pohode na max. detailoch,ked maju rovnake poziadavky?
Je to na mininotebooku/netbooku - Atom n280 1,66 Ghz, GMA 950, 1 GB RAM

A pripomienky typu na tom sa hry nehraju si mozete odpustit, to viem.;-)

Diky