Předmět Autor Datum
On ten název trochu evokuje hru Infinifactory (mám na Steamu), která ovšem zdaleka není pro každého,…
L-Core 12.06.2020 20:37
L-Core
Factorio jsi mel koupit dokud bylo levne, pry neplanuji zlevnovat ani akce a letos by mel byt finaln…
Dwane Dibbley 12.06.2020 20:42
Dwane Dibbley
Satisfactor je celkem mazec, hlavne nechapu ze se to tak slusne hybe i pri celkem velkem poctu vsech… poslední
lucifer 13.06.2020 13:32
lucifer

On ten název trochu evokuje hru Infinifactory (mám na Steamu), která ovšem zdaleka není pro každého, je opravdu těžká (kántrstrajkácká hbitost opravdu nepomůže..), pozdější levely zaberou spoustu času a hodí se i ventilátory, jak se kouří z hlavy :)

Satisfactory jsem nedávno koupil na Epicu za 16,99.

Factorio sleduji už několik let, cena se mezitím zdvojnásobila, ale stále jsem se neodhodlal to pořídit. Něco mě na tom odrazuje, nevím co. Snad podobně nedopadnu s projektem Mashinky.

-----
Není to sice úplně podobné, ale tyhle hry ve mně vždy vyvolávají pocit, že "tohle museli dělat ti ze Zachtronics". Mimo téma, jejich Opus Magnum asi znáš. Neuvěřitelně chytlavá - a mimořádně složitá hra.

----
U Satisfactory váhám, zda se pustit do opravdu vážného hraní, budování vlastního světa, či zda ještě počkat na další milestony. Počítám, že tohle bude jako Minecraft, kde mám ve svém světě/mapě nahráno mnoho tisíc hodin (verze 1.8 až 1.10.2) a vůbec se mi nechce přejít na vyšší verzi, kde je toho sice v základu mnohem více, ale přestaly by mi fungovat cizí i moje modifikace. Hlavně by mi zmizely až stovky vlastních kostek a itemů, které jsem "programoval" právě pro 1.10.2 - a předělávat to na vyšší verzi… musel bych to znovu študovat (už si to nepamatuji) a každopádně by to byla ohromná drbárna.

Satisfactor je celkem mazec, hlavne nechapu ze se to tak slusne hybe i pri celkem velkem poctu vsech moznych stroju, dopravnich pasu atd. Sam mam odehrano cca. 100 hodin, ale aktualne spis cekam az s tim pohnou nejak dal. Je tam dost nevyuzitych veci, suroviny ktere jsou k nicemu atd. Chybi mi tam vetsi moznosti automatizace, Factorio v tomhle slo malinko dal.

https://www.youtube.com/watch?v=S6_B-wjcHfc - takhle to vypada u mne po 50 hodinach, to jeste nemam tu obri halu pro dalsi stroje kterou jsem pak postavil nad utesem. Desne me bavi jak je ta hra silene neekologicka, panenska kajina - a bzzzt - uz tam trislozkove kominy do oblaku huli....atd... :-)

Zpět na aktuality Přidat komentář k aktualitě Nahoru