Přidat článek mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Windows 8 a hry

…aneb budujeme si vlastními silami databázi her, které jsou na základě zkušeností komunity kompatibilní či ne s operačním systémem Windows 8.

26.10.2012 oficiálně vyšla nová verze operačního sytému Windows, tedy Windows 8. Jako u každého nového systému, dají se očekávat různé potíže a problémy se spouštěním a během různých, zvláště starších, her, které byly vyvíjeny ve zcela jiné době, pro výrazně odlišné systémy. Každá další verze proto přináší spíše nárůst problémů, obzvláště u neaktualizovaných her, které již vývojáři hodili za hlavu a další aktualizace již nevyvíjí.

Proto byla na herní poradnu přidána nová kategorie, Hry a Windows 8, aktivujte si ji zaškrtnutím políčka v seznamu kategorií v pravém sloupci. Její obsah bude jednoduchý:

Každý ochotný člověk, který bude zkoušet hrát nějakou hru ve Windows 8, nechť zde napíše svou zkušenost, výhradně s ohledem na její kompatibilitu s novým operačním systémem.

1. Podívá se nahoru do přišpendleného vlákna, které obsahuje abecední seznam všech her, uvedených v této kategorii, a
- je-li hra v seznamu, může sdělit své poznatky z hraní v příslušném vlákně.
- není-li tam, založí nové vlákno ve tvaru (prosil bych pro přehlednost o dodržování!)

WINDOWS 8 - Název hry

a popíše své poznatky.

2. Témata, prosím, zakládejte či doplňujte jak v případech, že hra nefunguje, tak i v případech, že jste zaznamenali její bezproblémové hraní. Pokud se objeví patch, řešící nekompatibilitu, či postupy, jak hru zprovoznit, uveďte je ve svém příspěvku.

Abecední seznam her (přišpendlené vlákno nahoře), bude pravidelně moderátory doplňováno o aktivní linky přímo na konkrétní hry.

Máme šanci společně vytvořit rozsáhlou databázi, která může spoustě hráčů usnadnit život. Čím bude rozsáhlejší, tím lépe.

Děkuji za spolupráci.

Jsou zobrazeny jen nové komentáře. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Nápad dobrý, sám jsem na to zvědavý, ale s jistotou mohu říci, že do tohoto seznamu nikdy nepřispěji…
Bounty 27.10.2012 14:12
Bounty
Chtěla by jsem se zeptat, zda-li by šla spustit na Windows8-64bit hra World of tank? Děkuji Vám poslední
WOT sos 21.10.2013 10:53
WOT sos

Nápad dobrý, sám jsem na to zvědavý, ale s jistotou mohu říci, že do tohoto seznamu nikdy nepřispěji, protože Windows 8 vnímám jako naprostý propadák, podobně jako Vistu.

Jinak, každému bych navrhl uvést při zakládání/ rozšiřování topicu spolu s jménem hry i její verzi (~patch) a konkrétní typ operačního systému.

Zpět na články Přidat komentář k článku Nahoru