Přidat článek mezi oblíbenéZasílat nové komentáře e-mailem Windows 8 a hry

…aneb budujeme si vlastními silami databázi her, které jsou na základě zkušeností komunity kompatibilní či ne s operačním systémem Windows 8.

26.10.2012 oficiálně vyšla nová verze operačního sytému Windows, tedy Windows 8. Jako u každého nového systému, dají se očekávat různé potíže a problémy se spouštěním a během různých, zvláště starších, her, které byly vyvíjeny ve zcela jiné době, pro výrazně odlišné systémy. Každá další verze proto přináší spíše nárůst problémů, obzvláště u neaktualizovaných her, které již vývojáři hodili za hlavu a další aktualizace již nevyvíjí.

Proto byla na herní poradnu přidána nová kategorie, Hry a Windows 8, aktivujte si ji zaškrtnutím políčka v seznamu kategorií v pravém sloupci. Její obsah bude jednoduchý:

Každý ochotný člověk, který bude zkoušet hrát nějakou hru ve Windows 8, nechť zde napíše svou zkušenost, výhradně s ohledem na její kompatibilitu s novým operačním systémem.

1. Podívá se nahoru do přišpendleného vlákna, které obsahuje abecední seznam všech her, uvedených v této kategorii, a
- je-li hra v seznamu, může sdělit své poznatky z hraní v příslušném vlákně.
- není-li tam, založí nové vlákno ve tvaru (prosil bych pro přehlednost o dodržování!)

WINDOWS 8 - Název hry

a popíše své poznatky.

2. Témata, prosím, zakládejte či doplňujte jak v případech, že hra nefunguje, tak i v případech, že jste zaznamenali její bezproblémové hraní. Pokud se objeví patch, řešící nekompatibilitu, či postupy, jak hru zprovoznit, uveďte je ve svém příspěvku.

Abecední seznam her (přišpendlené vlákno nahoře), bude pravidelně moderátory doplňováno o aktivní linky přímo na konkrétní hry.

Máme šanci společně vytvořit rozsáhlou databázi, která může spoustě hráčů usnadnit život. Čím bude rozsáhlejší, tím lépe.

Děkuji za spolupráci.

Komentář k článku

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svůj komentář:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět na články