Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one

Ahoj budete si kupovat nový xbox one, a jaký máte na to názor na xbox one, je škoda že hry z xboxu 360 nejsou kompatibilní na xbox one. Já zůstanu na xboxu 360 nechce se mi dávat za nové hry na xbox one. Děkuji za názory.

Jediný konzole co jsem měl, byli PS1 a PS2, takže Xbox ONE se mi dost líbí! PC už mě stejně moc nebaví, ale to bude asi tim, že nemám co hrát. Novinky v novim Xboxu se mi dost zalíbili a i ta technologie je zas úplně někde jinde než minulej rok. Chtěl jsem kupovat Xbox 360, ale když jsem viděl ten novej, tak si počkám, už jenom kvuli Forze :))

Xbox one pro mě znamená jedinou věc. Doufám totiž, že díky němu klesnou ceny X360 a jednu bych si pak pořídil. Na tuhle starou konzoli je her milion a nepotřebuju doma v obýváku multifunkční věc na skype, internet, hry a kdoví co ještě. Navíc je otázka kolik z těch věcí bude fungovat v našem regionu, známe to.)

Možná jednou X One, až ho hacknou:)

Největším záporem podle mě (nekonzolisty) je nepodpora her pro starší xbox.
Kinect se dá přinejhorším zalepit, když už musí být pořád zapnutý (nebo otočit na zeď). Zda to půjde takto poléčit i s mikrofonem, nevím.

Zblbnuté cloudově-sociální komunitě je to ale asi jedno.

http://games.tiscali.cz/tema/xbox-one-s-vami-bude- skrze-novy-kinect-hovorit-62948

Představte si, že jste v místnosti s Xbox One a přijde tam někdo, koho Xbox nezná. Protože u konzole budete muset mít pořád zapojený a zapnutý Kinect, proskenování tváří se nevyhnete. Kinect pozná, že tuhle novou osobu nezná a Xbox One vám oznámí, že v místnosti s vámi je někdo nový a dotyčného Xbox sám vyzve, aby se identifikoval. Jakmile osoba Xboxu odpoví, Kinect ho uvítá a uloží si jeho informace (tvář a jméno) do databáze konzole.

A z jiného soudku:

Z obrazovky vycházelo uši rvoucí pískání, setrvávající na jednom tónu třicet vteřin. Bylo sedm patnáct, čas, kdy vstávali úředníci. Winston se vyhrabal z postele - nahý, protože člen Vnější strany dostával jen 3000 bodů na ošacení a pyžamo stálo 600 - a popadl špinavé tílko a trenýrky, které ležely přes židli. Za tři minuty začne rozcvička.
"Skupina od třiceti do čtyřiceti!“ štěkl pronikavý ženský hlas. „Skupina od třiceti do čtyřiceti! Zaujměte svá místa, prosím. Třicátníci a čtyřicátníci!"
"Smith!" vykřikl hlas té saně z obrazovky. "6079 Smith W.! Ano, vy! Skloňte se níž, prosím! Umíte to přece. Ale nesnažíte se. Níž, prosím. To už je lepší, soudruhu. A nyní, celá četa pohov a sledujte mne."
Winstonovi vyrazil horký pot po celém těle. Jeho tvář zůstala však úplně bezvýrazná. Jen nedat nikdy najevo strach! Jen neprojevit odpor! Jediné mžiknutí oka může člověka prozradit.

Myslím, že není třeba uvádět zdroj.

Mně celý systém achievementů připadá jako naprostý nesmysl. Hraju hru, že mě baví, že ji chci dohrát, že chci zvítězit, že chci prozkoumat každý kout. Ale kvůli nějakým ikonám?

A tohle televizní soutěžení je postaveno na hlavu úplně.

Chybí už jen jedno: achievement za získání nějakého počtu lidí (ideálně: fotka, jméno, adresa, telefon, e-mail, FB) Kinectem. Včetně online žebříčků. Miliony pitomců budou soutěžit jak o život. Chtěl jsem původně napsat "by soutěžilo", ale věřím, že k tomu dojde.

Čím dál tím líp, oni se chtějí asi za každou cenu u možných kupujících poškodit :-D

EU se začíná ozývat: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-27-nmecky -komisar-pro-ochranu-soukromi-varuje-pred-mirovani m-xbox-one

Jo, a možná i PS4 pečlivě dávkuje informace: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-27-playst ation-4-a-bazarovky-co-zatim-vime-a-pro-asi-i-na-n i-budou-restrikce

---

No, naštěstí nemusíme ani jeden zázrak kupovat, že :-)

Osobně bych si velmi rád zahrál Red Dead Redemption, která na pc nevyšlo.
Televizi opravdu jenom jako zobrazovadlo, programy radši nelaď, strašná úroveň stanic, převážně neplacených českých a slovenských. :puff: A satelit už vůbec ne, Skylink jsou strašný hulváti, neustále člověk musí měnit tu drahou kartu a aby toho nebylo málo, tak vymysleli jakýsi "servisní poplatek", tj. že jim měsíčně musíš vysolit asi 50 Kč či kolik to je. Fujtafl.

Osobně bych si velmi rád zahrál Red Dead Redemption, která na pc nevyšlo.

To mi povídej, dneska jsem nad gameplayem na tuhle htu slintal snad půl hodiny a pak jsem si stáhnul nějakej emulátor a hodlám to zkusit. Přemýšlím dokonce, že si kvůli RDR a Forze koupím Xbox už na tyhle prázdniny, ale nějak si nedokážu představit, jak to bude s tím mířením v RDR, myš bych bral všema deseti. (včera jsem zkoušel M2 na gamepadu a hrůza, to je fakt jen na závodní a sportovní hry, na third personovky mně to příjde úplně nepoužitelný a k first personovkám na gamepadu se snad radši ani nebudu vyjadřovat...)

Vždyť jo, na auta supr, ale na to míření je to na nic.
Mimochodem: jak je to v tom DayZ s nicky? Jsou vidět normálně, nebo se zobrazí nad hráčem, když na něj namířím? To by mi to trochu zkazilo, kdybych odhalil někoho 50m vzdálenýho v křoví jen pomocí viditelnýho nicku.