Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox one

Ahoj budete si kupovat nový xbox one, a jaký máte na to názor na xbox one, je škoda že hry z xboxu 360 nejsou kompatibilní na xbox one. Já zůstanu na xboxu 360 nechce se mi dávat za nové hry na xbox one. Děkuji za názory.

Mně celý systém achievementů připadá jako naprostý nesmysl. Hraju hru, že mě baví, že ji chci dohrát, že chci zvítězit, že chci prozkoumat každý kout. Ale kvůli nějakým ikonám?

A tohle televizní soutěžení je postaveno na hlavu úplně.

Chybí už jen jedno: achievement za získání nějakého počtu lidí (ideálně: fotka, jméno, adresa, telefon, e-mail, FB) Kinectem. Včetně online žebříčků. Miliony pitomců budou soutěžit jak o život. Chtěl jsem původně napsat "by soutěžilo", ale věřím, že k tomu dojde.

Čím dál tím líp, oni se chtějí asi za každou cenu u možných kupujících poškodit :-D

EU se začíná ozývat: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-27-nmecky -komisar-pro-ochranu-soukromi-varuje-pred-mirovani m-xbox-one

Jo, a možná i PS4 pečlivě dávkuje informace: http://www.eurogamer.cz/articles/2013-05-27-playst ation-4-a-bazarovky-co-zatim-vime-a-pro-asi-i-na-n i-budou-restrikce

---

No, naštěstí nemusíme ani jeden zázrak kupovat, že :-)

Osobně bych si velmi rád zahrál Red Dead Redemption, která na pc nevyšlo.
Televizi opravdu jenom jako zobrazovadlo, programy radši nelaď, strašná úroveň stanic, převážně neplacených českých a slovenských. :puff: A satelit už vůbec ne, Skylink jsou strašný hulváti, neustále člověk musí měnit tu drahou kartu a aby toho nebylo málo, tak vymysleli jakýsi "servisní poplatek", tj. že jim měsíčně musíš vysolit asi 50 Kč či kolik to je. Fujtafl.

Osobně bych si velmi rád zahrál Red Dead Redemption, která na pc nevyšlo.

To mi povídej, dneska jsem nad gameplayem na tuhle htu slintal snad půl hodiny a pak jsem si stáhnul nějakej emulátor a hodlám to zkusit. Přemýšlím dokonce, že si kvůli RDR a Forze koupím Xbox už na tyhle prázdniny, ale nějak si nedokážu představit, jak to bude s tím mířením v RDR, myš bych bral všema deseti. (včera jsem zkoušel M2 na gamepadu a hrůza, to je fakt jen na závodní a sportovní hry, na third personovky mně to příjde úplně nepoužitelný a k first personovkám na gamepadu se snad radši ani nebudu vyjadřovat...)

Vždyť jo, na auta supr, ale na to míření je to na nic.
Mimochodem: jak je to v tom DayZ s nicky? Jsou vidět normálně, nebo se zobrazí nad hráčem, když na něj namířím? To by mi to trochu zkazilo, kdybych odhalil někoho 50m vzdálenýho v křoví jen pomocí viditelnýho nicku.