Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrami

Mám problém s pc,když hraji hry.Vím že nemám dobrý počítač,tak prosím neříkejte ať ho zakopu hodně hluboko,ale chci poradit.Když hraji hry,konkrétně GTA SA a APB reloaded,tak se mi občas (u APB pokaždé) stane,že se mi počítač úplně celý sekne,s myší mohu pohybovat ale jinak je pc celý seklý nic nereaguje,jedině ho musím na bedně natvrdo vypnout.Hry mám originální.Nevím co s tím,ovladače jsem všechny nainstaloval,mrzí mě to že nemůžu hrát s kamarády.

Mám tuto pc sestavu : Windows XP professional 32bit
CPU: Intel(R) Pentium(R) D CPU 3.00GHz x 2 ‎(3.00Ghz)‎
RAM: 4gb (jsou funkční jen 3,3gb protože mám 32bit verzi)
GPU: NVIDIA GeForce 8500 GT ‎(PS3.0/VS3.0)‎
VRAM: 512 MB

Ano četl,ale nevyznám se moc v grafické kartě a procesoru.Podle jedné internetové stránky bych to měl na minimální požadavky zvládnout.Nastavil jsem to na nejnižší ale stejně se to sekne..A v tom GTA se to vždycky sekne když jedu strašně rychle s autem,tak nevím