Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Test Drive Unlimited 2 - online?

Po delší době jsem si chtěl zajezdit, ale nedá se připojit online. Že prý špatné heslo, nemůže být ověřeno na www.tdu2.com. Heslo je 100% dobře. Problém s logováním do hry má více lidí (steamforum). Fungují jen offline profily.

Servery i NAT jsou OK.

Má někdo (tw?) podobný problém?

Díky.

Furt nic, co by se obtěžovali. Mouřenín zaplatil, mouřenín může jít.

Chci-li nechat heslo resetovat, mail se neodešle ("nelze odeslat, kontaktujte admina stránek"). Poslední hra s online funkcemi, kterou jsem kdy od Atari koupil.

Mail, login i heslo uvádím na 1000% správné.

-------

Na stránce atari.com login/heslo funguje
Na stránce www.testdriveunlimited2.com a ve hře ne:

[683-tdu1-jpg]

Po zadání mailu z registrace:

[684-tdu2-jpg]

se objeví:

[685-tdu3-jpg]

Nekonečné kolečko má i jednu pikantnost :-/ Návod, http://support.atari.com/index.php?/Knowledgebase/ Article/View/77/17/how-to-recover-your-password-in -tdu-2-pc v bodě 2 uvádí:

Go to www.tdu2.com and click on “Forgot password?” (located at the top left of tdu2.com )

Odkaz ale vede zcela jinam, na stránku atari.com - kde přihlášen jsem.

Takový čurbes aby jeden pohledal. Podle různých zdrojů na steamfóru tohle trápí spoustu lidí.

Takže nakonec mi heslo resetovali.

Postup je trochu divoký (hru nespouštět!, lognout se s předdefinovaným dočasným heslem na stránky testdriveunlimited2.com, změnit heslo, potvrdit, zapnout hru, použít aktualizovaný login/pass), ale zabralo to.

Značím vyřešeno.

Pro podobné případy: jediná šance je kontaktovat support Atari, vybrat "SUBMIT A HELP REQUEST" a tam popsat svůj problém. Následně je vygenerován Ticket ID (něco jako na Steamu, u Adobe apod.)