Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Znáte hru 2048?

Není to sice úplná novinka, ale třeba jste na to ještě nenarazili.

Já tohle objevil víceméně náhodou, když na principu 2048 byla jedna z her nějakého bundle balíku, který jsem pořizoval kvůli něčemu úplně jinému.

Nicméně hodnoty 2048 jsem nedosáhl..

[2260-2048-png]

Vaše rekordy? ;-)

Mam za sebou dalsi dve hry, ale ani jednou jsem se k te prvni nepriblizil a zustal nekde okolo 35K bodu.

Mimochodem 3. pravidlo hry:

Hraj to v kuse jen tak dlouho, dokud se dokazes soustredit.

---

Asi to bude mit kazdy jiny, ale pro me je maximum 30 minut, takze si hlidam pro jistotu, abych nepresahl cca. 20-25 minut. Pak totiz zacnu delat chyby, coz se stalo jak ve druhe, tak ve treti hre, kdy jsem proste z nepozornosti tahnul, jak jsem nemel a pak uz to neslo zachranit.