Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metro redux

Zdravím, na ps store je zľava na hru metro redux ale neviem sa rozhodnúť či kúpiť alebo nie. Hral som kedysi dead space čo je hororová hra a odvtedy moc horory nevyhladavam :)

Je metro v tomto smere totálna hororovka? Mam rad hry a dobrým príbehom no ak je to príliš hororové tak radšej nie.

chceš povedať že far cry nieje tak trocha hororova hra? sice nie všetky misie boli hororové ale takmer pred koncom kampane bola jedna misia v nejakom bunkri kde nebolo vidieť na krok a všade naokolo boli tie monštrá

watch neviem aka to bola misia no na tomto videu je vidieť ako skaču no a predstav si že nevidiš takmer nič a zrazu to nateba skočí. podla mna to bolo ešte horšie ako dead space tam som aspon ako tak videl a aj vedel odkiaľ čo pride :)