Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thief obtížnost

http://games.tiscali.cz/recenze/thief-recenze-6551 1
Nic moc hodnocení, ale vyzkoušet ji chci. Jen mám krátký dotaz co se týče obtížnosti. Hra má jen 3 obtížnosti a jednu nastavitelnou ve které se mi ale nechce hrabat. Jak je upozorněno při rozjetí hry, "během hry obtížnost nelze měnit". Chci vědět jak je hra obtížná a kterou možnost by jste zvolili (medium, nebo hard) o obtížnosti easy netřeba se bavit na tu nikdy nehraju. Jinak nejsem žádný začínající hráč a u her obsahujících 4 obtížnosti, řekněme "easy, medium, hard a třeba hardcore" vždy volím tu třetí a zvládám ji. Samozřejmě záleží jestli hru hraju poprvé, nebo podruhé. Děkuji za krátkou odpověď co se týče obtížnosti u této hry

Ja jedu na max obtiznost, takze jsem samozrejme jel vlastni na achievement "something to prove" asi v teto podobe. Jinak i na "normalni" nejtezsi mi prijde hra dost jednoducha a je to spis takovy casual dishonored a ne ten stary dobry stealth thief.

Osobne bych radeji zainvestoval do puvodni trilogie.

Aha. Ty budeš jeden z těch, co když mají v Hitmanovi zabít někoho ve městě, tak vystřílí celé náměstí, aby nebyli žádní svědci...
Btw. hned v první větě tebou uvedené recenze máš napsané, že je to stealth hra, jestli neumíš číst, nech si to přečíst.

Bojovat muzes, ale ta hra neni designovana pro priznivce Ramba. Ultimatni cil je projit hru, aniz by te kdokoli videl (krom pripadu kdy je to nutne kvuli progresu). Opet - pokud chces vrazdit, kup si radeji Dishonored ktery je k Rambo-pristupu patricne navrzen (nebo, jak jiz nazev napovida, Assassin Creed). V puvodni trilogii byla na nejvyssi obtiznost krom jineho i "Dont kill anyone" podminka.