Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Crysis a Crysis Warhead ve sleve

Zdar,

maji na GOGu Crysis za 4.59EUR ve sleve.

Ja si sice kdysi Crysis upiratil, ale dodnes jsem se k tomu nedostal si to zahrat, tak premyslim, ze to zakoupim.

Dotaz mam k tomu, ze tam maji ve sleve i Crysis Warhead, coz je nejakej doplnek jako samostatna hra a na recenzi na Tiscali Games to dost zdrbli, tak se chci zeptat, jak byste to videli, jestli to stoji za to taky kupovat, zvlast pro nekoho jako ja, kterej doted nemam odehranou ani puvodni hru, obe hry v packu by vysly na 9.18EUR.

Warhead je v podstate samostatné DLC pro 1.dil. Odehrává se ve stejnou chvili jako 1.dil, ale hrajes za jinou postavu. Herni doba okolo 5-6 hodin. Stejne dobry jako 1.dil.

Pokud nemusis hru hrat hned, pockej na steam slevy, za 10 euro je to zlodějina, ja kupoval cely balicek za 5(1,Warhead,2)

Hm, poridil jsem to driv nez napsals, ale v pohode, co hra to 5EUR je tak akorat, abych si to koupil (mysleno tyhle starsi, vic bych nedal). Jestli budou velikonocni slevy na Steamu, tak zas koupim neco jineho, na podzim meli ve sleve Dishonored, tuhle hru bych si chtel zahrat, tak treba ji zas slevej.