Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybný kód - Dragon Age - Origins Ultimate Edition

Kúpil som hru v internetovom obchode, rozbalím, inštaluje a pri zadávaní kódu z manuálu mi vypisuje, že mám zlý kód. Kód som testoval na stránke EA kde som si ho zaregistroval a všetko v poriadku. Takže teraz neviem čo s tým, hru mám doma aj v knihovni Origin ale inštalovať ju nemôžem lebo CD mi kód neberie. Neviem možno je chyba v tom, že na obe al manuále je číslo EAE000000 a na CD je číslo EAX0000000 (príklad) čiže mi to príde ako keby CD nepatrilo k tomu manuálu. Neviem či je to možné ale všetky hry od EA čo mám doma majú rovnaké číslo na obale, manuále aj CD. Tu je to čídslo síce rovnaké ale na obale začína EAE a na CD EAX. Neviete niekto čo s tým môže byť?

Můžeš napsat na podporu Originu/EA, co s tím.
DCL = DLC? Downloadable content?

Já z tvého popisu moc nechápu, o co se snažíš. Pokud můžeš s/n ze hry aktivovat na Originu, je to OK, hru máš, akorát bude trvat, než ji stáhneš. Že to nejde z CD/DVD, nevadí.

Nebo s/n z hry (krabice, manuál) se nedá na Originu aktivovat?