Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metin 2 - problém s Texturami či Grafickou kartou

Dobrý den... koupil jsem si notebook Dell Inspiron 15 3000 series a po stáhnutí hry Metin2 přesněji privátního serveru Attomey se mi normálně spustila hra.. ale jakmile jsem chtěl zapsat ID a heslo začalo se to bugovat veškerá textura začala skákat a nešlo nijak pokračovat.. NEvíte prosím co se děje či jak to opravit? NIkomu koho znám se to nikdy nestalo

Koupil jsi Dell a hned "zastaralý ovladač BIOSu"? No nevím, činíš-li dobře. Třeba si ta hra s tvým NB nerozumí, což se stává, když NB není na hry určený, jak jistě víš.

Už jsi zkoušel ten oficiální server, bez jakýchkoliv addonů či co, jak ti radili nahoře?

Máš-li původní instalaci Windows na disku, asi bude nejjednodušší obnovit NB do továrního stavu (recovery). Více v manuálu k NB.

Pak se nesnaž instalovat kdejaké kraviny, warez a čističe, ale jen to, co opravdu potřebuješ a z důvěryhodných zdrojů. Třeba se tím tvůj problém s tou hrou vyřeší.

Jestli jsi rýpal do BIOSu (flash), tak to chce u NB i dostatek odvahy, s čímž problém evidentně nemáš.

Po chvíli mi to napsalo Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl uspešně obnoven ale jediné co vidím je obraz normální hry ale pořád jakoby je to seklé a nevidím nic na obrazovce. ale ve hře se normálně pohybuju pomocí klávesnice atd