Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Metin 2 - problém s Texturami či Grafickou kartou

Dobrý den... koupil jsem si notebook Dell Inspiron 15 3000 series a po stáhnutí hry Metin2 přesněji privátního serveru Attomey se mi normálně spustila hra.. ale jakmile jsem chtěl zapsat ID a heslo začalo se to bugovat veškerá textura začala skákat a nešlo nijak pokračovat.. NEvíte prosím co se děje či jak to opravit? NIkomu koho znám se to nikdy nestalo

Po chvíli mi to napsalo Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl uspešně obnoven ale jediné co vidím je obraz normální hry ale pořád jakoby je to seklé a nevidím nic na obrazovce. ale ve hře se normálně pohybuju pomocí klávesnice atd