Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit assassins creed mirage

Zdravím, koupila jsem si na včera steamu assassins creed mirage a nevím proč, při zapnutí mi naběhne úvodní obrazovka a pak se vypne . Požadavky splnuji (intel core i5 2.60GHz,Ram 16GB,NVidia geforce rtx 4060),win aktuální, ovladače také,při ověřování integritu souborůmi to nic nenašlo. Zkoušela jsem 2x přeinstalovat, pak i na jíné místo a nic. Neměl jste s tím někdo stejný problém?Děkuji

je to stolní pc. Ovladače ze servisu. Od rána to zkouším rozjet a nic. Párkrát se mi objevila hláška failed to synchronize cloud saves. Myslíte, že mám na tu hru slabý pc?Rozjela jsem na něm Alan Wake 2 a ted silent hill 2 a to jsou náročnější hry.

Čistě teoreticky, ještě mě napadá, jestli jsi tam (na tom PC) někdy neměla nějaké upirátěné ubisofťácké hry, cracky - byť už odstraněné - mohou bránit nějaké komunikaci… třeba něco v PC zůstalo. V takovém krajním případě by měla pomoci čistá instalace Windowsů bez warezu - pokud ale ten tvůj problém nebude v něčem jiném (nenapadá mě nic).

Nemusíš reagovat :)

právě přes ubisoft jsem hry neměla. Mám jen přes steam a tohle je první hra přes ubisoft. Zkoušela jsem i smazat ubisoft a nainstalovat jinou verzi. Pak jsem zkoušela nainstalovat i Microsoft Visual C++ , nainstalovala jsem i geforce experience. Mě se ta hra spustí, úvodní obrazovka a pak spadne. Ve správci úloh skočil procesor na 100% pak začal klesat a hra se vypla. Zkusila jsem i zavřít nepotřebné aplikace. Procesor nyní skáče na 60% ale hra se i tak vypíná :-/ takže jsem už úplně v koncích :-D

A zkoušela jsi i starší ovladače grafiky? Co jsem tak četl na fórech, tak ty poslední 2 grafické ovladače jsou dost špatné a některé hry mají problém při spouštění kvůli načítání shaderů. Zkusil bych nainstalovat starší ovladače, např. 560.94. Ideálně čistou instalaci a předešlé odebrat pomocí DDU (display driver uninstaller).