Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 7 days to die - hra blbne a pak se vypne

Ahoj ahoj
Chtěla bych se zeptat někoho, kdo hraje 7DTD.

Mám nový noťas asi půl roku MSI Katana 15 B12VFK-1016XCZ (Intel Core i7 12650H Alder Lake, 15.6" IPS matný 1920 × 1080 144Hz, RAM 16GB DDR5, NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB 105 W, SSD 1000GB)
Nevím co všechno potřebujete vědět, tak jsem skopírovala popis. 😁
Jádro problému: zapnu hru, připojím se na server s bráchou a po chvilce mi hra začne blbnout. Nejdou otevírat věci k prohledávání nebo zabiju zombíka a on furt stojí. Pak se hra většinou vypne.

Hru mám ofiko ze steamu. Vše aktuální. Žádné módy.

Stalo se mi to hned po prvním hraní na tomto noťasu. Na předchozím neherním vše ok.
Asi před týdnem jsme po dlouhé době hráli 4 na serveru a vše šlo ok. Dneska jsem to zapla a zase to blblo.
Zkusila jsem i odinstalovat a nainstalovat znova.

Neuměl by mi s tím někdo poradit prosím?

Moc děkuji

Nuž - aké je to pripojenie? Stabilné? Rýchle? A je rozdiel hrať na bráchovom noťasi, ktorý má INÉ parametre, iné nastavenia, a na tvojom noťasi, ktorý má možno vyššie nastavenia grafiky a pod. a potom to pripojenie nestíha, vzniká latencia, zasekne a padne. Tiež si nenapísala - ty máš aký OS, on má aký OS? Ovládače máš aktuálne, ale nie generické od M$, ale od výrobcu NB? Pokiaľ je to nový noťas, zaručene sa OS aktualizoval (update) a pokiaľ si nemala zakázané aktualizácie ovládačov, tak ti M$ tam napchal tie ich generické.