Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním hry Sniper Ghost Warrior Contracts

Zdravím,
v rámci akce jsem si pořídil a stáhnul u Epic Games hru Sniper Ghost Warrior Contracts. Hru nainstaloval a spustil, vše bylo v pořádku až po vlastní zahájení mise...tj. po pár vteřinách po zahájení mise mi vyskočí okénko, že nemám aktivní profil = "CGameContext::StartGame: User has no active profile"...Hledal jsem tedy řešení na internetu, googlil a našel jsem určitou spojitost se hrou Kingdom Come, kde radí smazat složku "profile"...i to jsem udělal, ale nepomáhá to a je to pořád stejné. Bohužel v jiných hrách jsem se s tímto problémem nesetkal...Tak jestli se s tímto problémem někdo náhodou setkal a poradil by mi, jak to případně vyřešit. Jedná se o oficiální verzi hry, žádný warez apod. a předpokládal jsem, že by to mělo fungovat bez problému. Díky

Hru jsem spouštěl ať už přes zástupce na ploše nebo přímo v Epic Games, bohužel pořád to dělalo to samé. Ještě teď jsem zkusil hru odinstalovat a znovu ji stahuji...nevím co udělat ještě. Nebo jim napsat na podporu, už mě nic nenapadá...

Zkus vypnout klienta EPIC a spustit to kliknutím na *exe hry. Ten zástupce (nevím to) totiž může fungovat stejně jako spuštění přímo z EPIC klienta.
A pokud ti to nakonec pojede, funguje ti ve hře čeština? Prý s tím lidi bojují, tak by mě to zajímalo. Mě se to stahovat a zkoušet nechce, když to asi nikdy hrát nebudu…

Samozřejmě s češtinou jsem trošičku "bojoval" rovněž...alias ty tzv. příkazové řádky mi vůbec nefungovaly. Nakonec jsem tu češtinu zprovoznil tak, že z těch jazykových lokalizací jsem vymazal angličtinu a ten český soubor "czech" jsem přepsal na "english" a pak to v češtině funguje...alespoň u mě. Ale co mě je to platné, když po spuštění mise mi hra hned padá...

Tak jsem to zkusil pustit přes ten exe.soubor hry, dokonce jsem i u něho zatrhl spouštět jako správce...a bohužel zase ne. Proběhne úvodní pár sekundové intro a černá obrazovka a vprovo nahoře se točí červené kolečko...a pořád točí a točí a hra se nespustí. Nechápu proč...

Přesně tak jsem postupoval a psal jsem to ve 13.55 = pak proběhne úvodní pár sekundové intro a černá obrazovka a vprovo nahoře se točí červené kolečko...a pořád točí a točí a hra se nespustí. Přesně podle toho návodu...

Pre srandu králikov som si ju stiahol. Funguje!
Preto sa pýtam: sťahoval si to cez klienta Epic? Ak áno - klient overil súbory? Ak áno, po spustení (väčšinou povoliť vo firewalle!) a úvodnej animácii si online? Pretože - je tam možnosť kontaktovania komunity. A Shift + F3 otvára panel kontaktu (ale to je nepodstatné) s komunitou.