Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Novy PC hry

Zdravim mam novy herny notebook, rozmyslam ako ziskat nove hry, aby som vyskusal a zahral si nove hry, oplati sa xbox game pass, alebo kupovat po jednej hre naprk na steame, alebo su nejake sluzby preplatneho kde sa daju hrat plne hry? alebo nejaka dobra sluzby na hry ako naprk last of us, uncharted, forza a pod...

Pokud chceš hrát širokou škálu her za pevný měsíční poplatek, Xbox Game Pass for PC je skvělou volbou. Obsahuje stovky her včetně velkých titulů jako Forza Horizon 5, Halo Infinite, Gears 5, Minecraft a mnoho dalších. Navíc pravidelně přidávají nové hry, včetně titulů od Bethesdy (jako Skyrim nebo DOOM) a dalších studií.

Smazán nesouvisející link. Příště zablokuji IP (host)
IP jsem jsem bloknul, je to spambot.
viz. https://hry.poradna.net/questions/3218565-nibiru-age-of-secrets#r3273610 (host)