Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Apex legends

Tento problém se týká více her, především to jsou online multiplayer hry. když načítám hru tak to trvá strašně dlouho a po tom co se dostanu do menu tak se hra asi minutu seká, i zvuk a vidím nevygerované textury, pak se to vše načte. Hra mi v pohodě jede na vysoké detaily 60FPS ale to první zapíníní mi vadí. možná to je internetem ale trochu o tom pochybuji, jelikož připojení k internetu si myslím že mám dobré
PC:Win 10, intel i7-12700, RAm 16GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, zdrow 700W

Napadají mě možné problémy disku nebo spousta běžících procesů - i nežádoucích - na pozadí.

Zkontroluj disk (Crystal Disk Info, HD Tune) a operační systém (MBAM, Adwcleaner).
Zkontroluj programy "Po spuštění", jestli tam nemáš nějaké zbytečnosti. Během hraní povypínej Skype, Discord, Bittorent a další podobné (z pohledu hry) zbytečnosti.
Změř si skutečnou rychlost internetu nějakou volně dostupnou online službou (Speedtest.net, nettest.cz)