Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2-pády hry

Dobrý den,mám problém s hrou mafia 2.

Jde o to,že se dostanu max do druhé kapitoly a v určitě části (konkrétně při kradení auta Jeferson) hra z neznámých důvodů spadne. Bez jakéhokoliv chybové hlášky.

Hra je legálně zakoupená na Steamu.

Jedná se o Classic verzi.

Definitivní edice šlape ale při jízdě autem se trhá.

Hra je nainstalovaná na notebooku ASUS TUF GAMING F15 FX506H

Nemáš tam modifikace? Pokud ano, dej je pryč.
Zkus ověřit soubory hry Steamem. Nebo to jde i radikálněji, hru smazat, následně smazat i její adresář a stáhnout znova.
Píšeš, že hra padne bez hlášky. Není ani žádný záznam v Prohlížeči událostí?

Jestli parametry NB odpovídají požadavkům hry, nedokážu posoudit.

Ověření integrity jsem zkoušel,napsalo mi to,že chybí nějaké soubory.

V prohlížeči událostí také žádný záznam.

Hra je bez modifikací.

Ntb by měl být v pohodé když hra bez problémů šlapala na starém PC s HW:

Deska: MSI H55M E33
CPU: Intel Core i5 (neznám již přesné označení)
RAM: 4GB
GPU: NVIDIA GeForce GT 730

Hru už jsem kompletně smazal a nainstaloval znovu,ale ještě jsem to neotestoval.

Dám vědět až otestuju.