Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CS 1.6 původní skiny postav a timeline dema

Zdravím pařmeny, po letech jsem zapl CSko starý zlatý 1.6 a jsem trochu zmatenej.
Zaprvé potřebuju nutně nahodit původní skiny postav a vůbec si nepamatuju, kde jsem k tomu přišel (viz. screen). Zda jsem si to tam natáhl já, nebo je to nějakej "HD" new update... Vím že spoustu serverů si stahuje svoje soubory a těm VIP nesmyslům se nevyhnu, ale alespoň na klasický hráče bych chtěl ty původní GIGN bez helmy s hledím v kukle, atp... Nemůžu to nikde najít, předpokládám stačí přejet původní soubory ve složce, dá mi dobrá duše link na ty "originální" prosím? Možná by pomohl reinstall na steamu, ale nejsem si jistej jestli tyhle nejsou součást nějakýho ofiko updatu... Mám tyhle a nechci je pHd8wJq
Zadruhé mám problém při přehrávání dem, že mi zmizí ta timeline lišta na ovládání videa, když dám ESC, nebo resume game a přejdu do hry a pak zpět ESC zmizí ta lišta a nemůžu to ovládat. Jedu normálně přes příkaz "viewdemo", a demo naskočí i s lištou, ale jak přejdu z menu do obrazu, tak mi to zmizí :/... Kde je problém, něco jsem pozapomněl, nebo je to bug a jak na něj?!
Díky dobří lidé

Děkuji moc, kotelnu pamatuji ;) ale přemazaní souborů nepomohlo a vzpomněl jsem si, že je to oficiální update a lze změnit v menu hry! Kdyby to někdo také řešil- Options-Content- Enable original models.. tak jednoduché to bylo :)
Jinak k problematice dema- to byla má chyba a pro opětovné zobrazení ovládání videa stačilo mačkat vlnku pro konzoli a ne ESC... :D

Když už tu mám topic k CSku i demu, rád bych ještě zeptal na doporučení programu pro nahrávání video z dema, tedy .dem souboru přehravaném v CS.
Chtěl bych si zvěčnit nějaké akcičky a dříve jsem používal Fraps, ale nepřijde mi zrovna smooth na tohle. Něco lepšího, jednoduché, nekrkolomné na tohle? Díky