Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ktorú FIFU pre daný PC?

Rozmýšľam ktorú FIFu by som nainštaloval synovi na NB. Má obyčajný kancelársky s Win 11, AMD Ryzen 5 7530U, 8 GB RAM a integrovaná grafika.
FIFA 23 tam predpokladám nepôjde (alebo pôjde strašne), ale niečo staršie na nejakých nižších detailoch by snáď mohlo ísť slušne. Ktorú by ste poradili?

Das klidne aji 23, ale problem je v tom, ze nektere verze jako 18, 19 etc maji jiz odpojeny servery takze polovina funkci ve hre nefunguje vcetne aktualizace hracu a klubu.
Tusim ze funkcni je jen 22 a 23 takze ten vyber nemusis v podstate ani resit.
HW to neni moc narocne a zvladne ji s prehledem i APU (1080p)