Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem steam omezení nesmysl

Zdravím dobří lidé, jsem tak trochu gamer a hodně času trávím v klientu služby STEAM. A mám jeden takovej problém...

"OBSAH TOHOTO PRODUKTU NEMUSÍ BÝT VHODNÝ PRO NĚKTERÉ VĚKOVÉ KATEGORIE NEBO PRO PROHLÍŽENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ.
Kliknutím na tlačítko „Otevřít stránku“ níže potvrzujete, že jste starší osmnácti let."

Tohle mi dost často naskakuje při brouzdání po hrách v obchodě a jelikož je mi 30 a mám v nastavení účtu - Obecné předvolby - filtrování obsahu - všechno tohle zafajfkované:

Obecný obsah pro dospělé
Obsah, který se zabývá tématy pro dospělé. Časté násilí nebo krev Extrémně násilný nebo krvavý obsah. Občasná nahota nebo sexuální obsah  Obsah zahrnující občasnou nahotu nebo témata týkající se sexu. Častá nahota nebo sexuální obsah Obsah primárně zaměřený na nahotu nebo témata týkající se sexu. Sexuální obsah pouze pro dospělé  Necenzurovaný nebo grafický sexuální obsah určený pouze pro dospělé. _____________________________________________________________________ Docela dost mě to sere a nechápu proč to furt jak magor musím znovu a znovu potvrzovat u kdejaké střílečky... Prosím jak se toho nadobro zbavit?! Nebo to je ten steam tak hloupý, nebo jen já?

loading...

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition
"TENTO PRODUKT MŮŽE ZAHRNOVAT OBSAH NEVHODNÝ PRO NĚKTERÉ VĚKOVÉ KATEGORIE NEBO PRO PROHLÍŽENÍ V ZAMĚSTNÁNÍ. Chcete-li pokračovat, zadejte své datum narození:" Proooooč?! To fakt do toho klienta nejde uložit bože?