Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 GNR

Zdravím, mam problém. Jsem na levelu 22 a když dojdu ke žlutému psovi tak se mnou nechce mluvit. Mám tam pouze možnost i have to go now. Není není na to nějaky patch nebo mod ?
Děkuji

To je snad nejzabugovanější hra,co jsem kdy hrál :D Ale někdy to mluvení závisí i na karmě nebo na rozhodnutí v misích....Existuje i příkaz na resetování mise,který se dá najít třeba na Fallout Fandom. O modu nebo patchi jsem neslyšel,ale možná existuje.