Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RTX 4060

Zdravím, chtěl jsem zeptat a možna koupím rtx 4060 a na hlavně wotko world of tanks a kolik bude FPS na 4K? děkují

Mrkni se, jaké grafiky podporují hry, které hraješ a zda hráči nemají nějaké problémy s ovladači.

Obecně ale se RTX 4060 příliš nevyplatí, RX 6700XT má ve většině her lepší výkon a cena snad i levnější.

Nevýhodou grafik od AMD je velmi ubohý raytracing, ale na ten u NVidie potřebuješ 70kové karty - RTX 3070 nebo nejlépe v nové generaci RTX 4070. U 60kové řady je tam těch jednotek na RT minimum a v podstatě to nemá smysl.