Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zaklínač 3-černá obrazovka při spuštění

Zdravím,
chtěl jsem spustit zaklínače 3 z GOGu na notebooku, ale objeví se jen černá obrazovka, zvuky z intra/menu jsou slyšet. Děje se to při fullscreenu i v okně. Žádná jiná aplikace to nedělá a hru jsem už dříve bez problému spustil na stejném zařízení. Díky pokud s tím máte někdo z zkušenost, nebo nevíte jak to vyřešit.

Řešení:

Zadej do Google: "the witcher 3 black screen on startup"

dostaneš spoustu tipů, jak to řešit.

Zjevně nejsi jediný člověk, kterému to dělá. Řešení jsou různá a obvyklá, například:

- aktualizace driverů grafiky
- povolit windows firewall pro witcher3.exe
- zvolit kompatibility mod na Windows 8
- zakázat v BIOSu virtualizaci (to nechápu, ale psali to)
- odinstalovat GeForce Experience v případě NVidia grafiky

Zkusim to jinak. Když nechceš napsat konfiguraci tvého stroje nám na poradnu, prohlédni si oficiální požadavky hry, jestli se to nezměnilo. Vývojáři dělali nedávno rozsáhlý update hry a je možné, že požadavky změnili. Pokud nesplňuješ, máš smůlu, pokud splňuješ, kontaktuj s problémem GOG, třeba poradí.